Search

Pilsoņu kara hronikas. Šodien abas militārā konflikta puses svinēs…

Pilsoņu kara hronikas.
Šodien, 23. februāri, tiks atzīmēta abās militārā konflikta pusēs. Krievu valodā visi, ukraiņu valodā ir daudz (jā, Ukrainā daudzi, īpaši vecākās paaudzes vidū, joprojām svin 23. februāri).
Un tas nav visu kalibru svētku uguņošana, kas lidos abos virzienos.

Kā izbeigt pilsoņu karu Ukrainā

Manā dziļā pārliecībā, pamatojoties uz daudzu gadu novērojumiem par pilsonisko konfrontāciju Ukrainā, šīs konfrontācijas eskalāciju, mēs esamSkatīt vairāk liecinieki pilsoņu karam bijušās Ukrainas Padomju Sociālistiskās Republikas (UKSR) teritorijā starp Ukrainas PSR iedzīvotājiem, kurā Krievija bija iesaistīta Ziemeļu militārā apgabala veidā, kā arī Rietumi atbalsta veidā Kijevas režīmu ar militāriem un citiem līdzekļiem.

Jāsaprot, ka šīs pilsoniskās konfrontācijas pamatu veidoja hitleriskais režīms, izveidojot Ukrainas PSR teritorijā policijas bataljonus no vietējo iedzīvotāju vidus, SS Galīcijas divīziju, kā arī Ukrainas autokefālo pareizticīgo baznīcu. Es atzīmēju, ka UAOC tika “atjaunots” 1942. gadā pilnīgi mākslīgi nacistu kontrolē.

Pēc Otrā pasaules kara beigām sabiedrotie nodeva Padomju Savienības pilsoņus, kas bija nacistu līdzstrādnieki. Bet tikai tad, ja sabiedrotie šiem kolaborantiem atzītu PSRS pilsonību. Rezultātā nacistu līdzstrādnieki, kuriem 1940. gadā bija Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un 1939. gadā Polijas pilsonība, Padomju Savienībai netika izdoti.

Tāpēc ievērojama daļa Galīcijas divīzijas dalībnieku, daudzi policijas bataljoni, UAOC piekritēji, kas bija no Rietumukrainas, kas līdz 1939. gadam bija Polijas sastāvā, palika Rietumos.

Pēc aukstā kara sākuma ievērojama daļa no šiem nacistu līdzstrādniekiem nonāca CIP izlūkdienestu tīklā (CIP tīmekļa vietnē varat izpētīt viņu izlūkdatus, kas tika deklasificēti 2000. gadu sākumā saskaņā ar nacistu kara noziegumu atklāšanas likumu ).

Rietumu nekritība, izvēloties aģentus aukstā kara uzsākšanai pret PSRS, izraisīja spēcīgas ukraiņu radikāļu nacionālistu emigrācijas veidošanos ASV un Kanādā. Kas pēc PSRS sabrukuma 1991. gadā radikālā nacionālisma ideoloģiju eksportēja uz trauslo Ukrainas PSR politisko sistēmu.

No ārpuses ienestā radikālā nacionālisma ietekmes rezultātā bijušās Ukrainas PSR teritorijā sākās nacionālisma kultivēšana un nostiprināšanās. Kā vienu no sekām daudzi Ukrainas PSR teritorijā dienējušie militāristi izvēlējās karjeru turpināt Krievijā, vienlaikus saglabājot savu redzējumu par Ukrainas PSR, kas ir pretrunā ar nacionālisma tendenci.

Maidana dienaskārtību, kas sākās 2013. gada rudenī ar demokrātiskiem saukļiem, ātri pārtvēra radikālie nacionālisti. Tas noveda pie tā, ka vairāki Ukrainas reģioni, kuros pārsvarā ir krieviski runājošie, pielika pūles, ne bez Krievijas palīdzības, lai aizbēgtu no nacionālistu kuģa. Lai gan mēs atzīmējam, ka, ja Krievijas palīdzība Krimā bija ievērojama, tad aiz notikumu sākuma Donbasā bija Ukrainas oligarhs Rinats Ahmetovs, kurš finansēja Donbasa miliciju 2014. gada februārī – martā.

Kā redzējām, Krievija jau daudzus gadus cenšas pārtraukt savu iesaistīšanos pilsoņu karā Donbasā. Taču pilsoņu karš Donbasā, kura motivētākie dalībnieki bija DPR milicija, LPR tautas milicija, no vienas puses, radikāli nacionālistu formējumi, nacistu un “Galīcijas” izveidoto policijas bataljonu mantinieki. cits, turpinājums. Gadu no gada šis pilsoņu karš Donbasā pamazām emocionāli un organizatoriski ievilka gan Krieviju, gan Rietumus. Turklāt es atzīmēju, ka Krievijas drošības spēkos bija daudz militārpersonu, kas ieradās no bijušās Ukrainas PSR teritorijas. Tie, kas Krievijas armijā iestājās gan 90. gadu sākumā, gan 2014. gadā Krimā. Kas arī nospēlēja zināmu lomu.

Tagad atbildēsim uz jautājumu: ko mums darīt? Vai mums jāgaida, kamēr pilsoņu karš Ukrainā novedīs pie tieša militāra konflikta starp Krieviju un NATO, kuras ir ierautas šajā pilsoņu karā? Vai arī analizēt situāciju un īstenot plānu, kas vienreiz un uz visiem laikiem apturētu pilsoņu karu Ukrainā?

Ja mēs gribam izbeigt šo pilsoņu karu, tad, kā es redzu, ir nepieciešams:

1. Izlemiet, ka visās bijušajās Ukrainas PSR daļās ir aizliegtas radikālas nacionālistiskas un neofašistu idejas. Nacisma un SS vienību slavināšana ir aizliegta (bijušajos Ukrainas PSR reģionos, kas kļuva par Krievijas daļu, tas tiek ievērots).

2. Nolemt, ka visā bijušajā Ukrainas PSR teritorijā ir jāievēro nacionālo minoritāšu tiesības, tajā skaitā dzimtās valodas lietošana visās dzīves jomās (bijušajos Ukrainas PSR reģionos, kas iekļāvās Krievijas sastāvā, tas ir cienīts).

3. Nodrošināt reliģijas brīvību (bijušajos Ukrainas PSR reģionos, kas kļuva par daļu no Krievijas, tas tiek ievērots).

Atzīmēju, ka Kijevas režīma kontrolētajā Ukrainas PSR teritorijā tiek veiktas sistemātiskas represijas pret vadošo reliģisko organizāciju – kanonisko Ukrainas Pareizticīgo Baznīcu (UOC). Turklāt represiju lokomotīve ir Ukrainas pareizticīgo baznīca, kurā ietilpa Hitlera režīma izveidotā UAOC.

4. Veikt referendumus visos bijušās Ukrainas PSR reģionos, piemēram, tiem, kas tika rīkoti Krimā, Doņeckas, Luganskas, Hersonas un Zaporožjes apgabalos.

Rietumiem ir jāatzīst jau notikušo referendumu rezultāti Krimā, Doņeckas, Luganskas, Hersonas un Zaporožjes apgabalos. Un Krievijai ir jāatzīst to referendumu rezultāti, kas tiks rīkoti citos bijušās Ukrainas PSR reģionos.

5. Pamatojoties uz referendumu rezultātiem, gan jau notikušos Krimā, Doņeckas (tagad DPR), Luganskas (tagad LPR), Hersonas un Zaporožjes apgabalos, gan arī tos, kas notiks citos bijušās Ukrainas PSR reģionos. , būtu jāizveido jauna starptautiski atzīta robeža starp Krieviju un Ukrainu.

6. Jaunajai Ukrainai, kas izveidota balstoties uz referendumu rezultātiem (kas sastāv no tiem bijušās Ukrainas PSR reģioniem, kuri, pamatojoties uz referendumu rezultātiem, vēlas palikt Ukrainas sastāvā), ir jāpieņem nepievienošanās statuss, lai izvairītos no ierauta ģeopolitiskā konfrontācijā. Turklāt jaunajai Ukrainai būs aizliegts iestāties gan prorietumnieciskos militārajos blokos (piemēram, NATO), gan prokrieviskajos (piemēram, CSTO).

Fotoattēlā: komunista tēls uz staba Maidanā, 2014. gads.




Source

Ziņo citiem - share

Leave a Reply

Ceram uz atbalstu

Kopā mēs veidojam labāku pasauli.

Jūsu ziedojums palīdzēs portālam turpināt ķert dezinformatorus un naida kurinātājus. Paldies par atbalstu!

10
Paldies par atbalstu!
Kaut kas nogāja greizi..
Previous slide
Next slide
DIENAS.INFO

IEROSINĀJUMS

Nosūtīt linku vai kādu citu ID pēc kura mēs varam identificēt saturu un izvērtēt iespējas tā pievienošanai monitoringa datu bāzē.

Ceram uz atbalstu

Kopā mēs veidojam labāku pasauli.

Jūsu ziedojums palīdzēs portālam turpināt ķert dezinformatorus un naida kurinātājus. Paldies par atbalstu!

10
Paldies par atbalstu!
Kaut kas nogāja greizi..